Rozvrh Zimný semester 2018/2019

Rozvrh pre ZS AR 2018/2019

ROZVRH PRE ZS 2018/2019

Telocvičňa Ferka Urbánka ZS 2018/2019 PILATES - BODY WORK - TABATA - SM SYSTÉM - OVERBALL - BODY WEIGHT
07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok TABATA Barcalová TABATA Hlaváčová BODY WEIGHT Pavúková BODY WORK Pavúková PILATES ZAMESTNANCI Horizralová
Utorok SM SYSTÉM Barcalová TABATA Barcalová SM SYSTÉM Barcalová OVERBALL Horizralová PILATES Horizralová BODY WORK ZAMESTNANCI Horizralová
Streda BODY WORK Hlaváčová OVERBALL Hlaváčová SM SYSTÉM Barcalová TABATA Pavúková BODY WEIGHT Pavúková
Štvrtok BODY WORK Pavúková TABATA Pavúková BODY WEIGHT Hlaváčová OVERBALL Hlaváčová TABATA Hlaváčová
Piatok BODY WEIGHT Pavúková TABATA Pavúková    zrušená hodina OVERBALL Horizralová PILATES Horizralová


Telocvičňa Boženy Nemcovej ZS 2018/2019 BASKETBAL -VOLEJBAL - FUTBAL - KONDIČNÝ TRÉNING - VŠ Liga VOLEJBAL, FUTBAL, STREETBALL
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín
BASKETBAL Horizralová BASKETBAL Horizralová VŠ liga FUTBAL                              Harčarik
Utorok BASKETBAL
Pavúková
BASKETBAL
Pavúková
VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín
VŠ liga VOLEJBAL                                       Murín
Streda BASKETBAL Horizralová BASKETBAL Horizralová KON.TRÉN
Vasilišin
VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín
VŠ liga Streetball                             Horizralová 18:00-20:00
Štvrtok BASKETBAL Horizralová BASKETBAL Horizralová VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín
Piatok VOLEJBAL
Murín
VOLEJBAL
Murín


Telocvičňa Vysokoškolská 4  ZS 2018/2019  FUTBAL
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok FUTBAL    Vojtaško FUTBAL    Vojtaško FUTBAL Timkovič FUTBAL Timkovič
Utorok FUTBAL   Timkovič FUTBAL Timkovič FUTBAL    Vojtaško FUTBAL    Vojtaško FUTBAL Harčarik
Streda FUTBAL   Timkovič FUTBAL Timkovič FUTBAL Timkovič FUTBAL    Vojtaško FUTBAL    Vojtaško
Štvrtok FUTBAL    Vojtaško FUTBAL    Vojtaško FUTBAL Timkovič FUTBAL Timkovič FUTBAL Vasilišin
Piatok BERG SJF externisti Harčarik FUTBAL Timkovič  FUTBAL Timkovič k.metóda


Telocvičňa T1 Jedlíkova  ZS 2018/2019 FLORBAL - BEDMINTON - VŠ Liga FLORBAL
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok FLORBAL
Dudovič
FLORBAL
Dudovič
FLORBAL
VŠ-Liga Dudovič
Utorok BEDMINTON
Žigala
BEDMINTON
Žigala
BEDMINTON
Hančin
FLORBAL
Dudovič
FLORBAL
Dudovič
Streda BEDMINTON
Žigala
BEDMINTON
Žigala
FLORBAL
Dudovič
FLORBAL
Dudovič
Štvrtok BEDMINTON
Žigala
BEDMINTON
Žigala
FLORBAL
Dudovič
FLORBAL
Dudovič
Piatok BEDMINTON
Švický
BEDMINTON
Švický
FLORBAL
Dudovič
FLORBAL
Dudovič

Telocvičňa T2 Jedlíkova ZS 2018/2019 FLORBAL - BEDMINTON
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok   FLORBAL
Dudovič spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
Utorok   FLORBAL
Dudovič spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
Streda   BEDMINTON
Žigala spolu s T1
BEDMINTON
Žigala spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
Štvrtok   BEDMINTON
Žigala spolu s T1
BEDMINTON
Žigala spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
Piatok   BEDMINTON
Švický spolu s T1
BEDMINTON
Švický spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1
FLORBAL
Dudovič spolu s T1


Posilňovňa T3 Jedlíkova ZS 2018/2019 FITNES
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok FITNES        Žigala FITNES   Priganc
Utorok FITNES   Hlaváčová FITNES   Hlaváčová FITNES   Hlaváčová FITNES        Hančin FITNES        Hančin
Streda FITNES   Švický FITNES   Švický FITNES   Priganc FITNES   Priganc FITNES        Žigala
Štvrtok FITNES   Barcalová FITNES   Barcalová FITNES        Hančin FITNES        Žigala FITNES        Žigala
Piatok FITNES      Švický FITNES        Žigala FITNES        Žigala FITNES   Pavúková FITNES   Pavúková


Telocvičňa T4 Jedlíkova ZS 2018/2019 STOLNÝ TENIS - HEADIS
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok HEADIS      Žigala
Utorok STOLNÝ TENIS Švický STOLNÝ TENIS Švický STOLNÝ TENIS Timkovič STOLNÝ TENIS Švický
Streda HEADIS      Žigala STOLNÝ TENIS Švický STOLNÝ TENIS Švický
Štvrtok STOLNÝ TENIS Hančin STOLNÝ TENIS Hančin STOLNÝ TENIS Priganc STOLNÝ TENIS Vojtaško
Piatok STOLNÝ TENIS Hančin STOLNÝ TENIS Hančin


Krytá plaváreň ZS 2018/2019 PLÁVANIE
  07:30-09:00 09:00-10:00 10:00-11:30 11:30-12:15 12:15-13:00 12:20-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00
Pondelok PLÁVANIE
Vasilišin
PLÁVANIE
Vasilišin
Utorok
Streda
Štvrtok PLÁVANIE
Vasilišin
PLÁVANIE
Vasilišin
Piatok


 

Tenisové kurty Vysokoškolská ZS 2018/2019 TENIS
  07:30-09:00 09:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-16:00 16:00-18:00 18:00-20:00
Pondelok
Utorok TENIS
Vasilišin        11:00-12:00
TENIS
Vasilišin        12:00-13:00
Streda TENIS
Vasilišin        12:00-13:00
TENIS
Vasilišin        13:00-14:00
Štvrtok
Piatok


Lezecká stena Študentská ZS 2018/2019 LEZENIE NA UMELEJ STENE
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok LEZENIE NA UMELEJ STENE
Hančin
LEZENIE NA UMELEJ STENE
Hančin
Utorok
Streda LEZENIE NA UMELEJ STENE
Hančin
LEZENIE NA UMELEJ STENE
Hančin
Štvrtok
Piatok


Atletický štadión TUKE ZS 2018/2019 KONDIČNÝ TRÉNING - ATLETIKA
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok ATLETIKA   Švický    Zrušená hodina ATLETIKA   Švický
Utorok KONDIČNÝ TRÉNING  Vašilišin
Streda
Štvrtok
Piatok


Telocvičňa Jedlíkova 7 ZS 2018/2019 KARATE, SEBAOBRANA, JOGA, RELAXAČNÉ A MEDITAČNÉ CVIČENIA
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok JOGA       Priganc SEBAOBRANA Priganc
Utorok RELAXAČNÉ    a MEDITAČNÉ CVIČENIA     Priganc SEBAOBRANA Priganc KARATE Priganc
Streda JOGA        Priganc
Štvrtok JOGA        Priganc RELAXAČNÉ    a MEDITAČNÉ CVIČENIA     Priganc
Piatok


2018/2019 ZS (Miesto podľa inštrukcií) TELOVÝCHOVNÉ KURZY - TURISTIKA - HORSKÁ CYKLISTIKA
  07:30-09:00 09:00-10:30 10:30-12:00 12:00-13:30 13:30-15:00 15:00-16:30 16:30-18:00 18:00-19:30 19:30-21:00
Pondelok Jahodná (Hančin)
Utorok Chopok (Švický)
Streda Kubínska Hoľa (Hlaváčová)
Štvrtok
Piatok Turistika (Vasilišin)
Horská cyklistika (Vojtaško)