Zborník 2017

zbornik

Vydaný zborník si stiahnete na tomto odkaze:

>>VYSOKOŠKOLSKÁ TELESNÁ VÝCHOVA A ŠPORT, POHYBOVÁ AKTIVITA A ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL (*PDF)<<

Vážené kolegyne / Vážení kolegovia

Katedra telesnej výchovy Technickej univerzity v Košiciach Vás pozýva publikovať v nekonferenčnom zborníku recenzovaných vedeckých prác:

„VYSOKOŠKOLSKÁ TELESNÁ VÝCHOVA A ŠPORT,

POHYBOVÁ AKTIVITA A ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL“

Zborník je tematicky zameraný na Vysokoškolskú Telesnú výchovu a Šport, Pohybovú aktivitu a Zdravý životný štýl.

Zborník sa vydáva pri príležitosti 65. výročia založenia Katedry telesnej výchovy.

Cieľom je vytvoriť priestor pre interdisciplinárnu diskusiu problematiky vysokoškolskej telesnej výchovy a športu, športu a zdravého životného štýlu.

Zborník bude vydaný v tlačenej a CD forme s prideleným ISBN. CD so zborníkom dostane každý publikujúci (prvý autor). Publikovanie v zborníku je bezplatné.

Uzávierka prihlášok je: 28.2.2017. Termín doručenia príspevku: 31.3.2017

Príspevky je možné posielať v slovenskom a českom jazyku elektronicky na: ktv@tuke.sk

S úctou

Editori:

Mgr. Ľuboš Vojtaško KTV TUKE

Mgr. Matej Timkovič KTV TUKE

Registráciu k publikovaniu je potrebné vykonať elektronicky na tomto linku:

>>REGISTRÁCIA K PUBLIKOVANIU V ZBORNÍKU „VYSOKOŠKOLSKÁ TELESNÁ VÝCHOVA, POHYBOVÁ AKTIVITA A ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL“<<

Prihlášku je potrebné odoslať do 28.2.2017

Termín zaslania príspevku je 31.3.2017

POKYNY PRE AUTOROV

Pokyny pre spracovanie príspevkov
Max. počet strán: 5 (vrátane obrázkov, tabuliek a použitej literatúry)
Jazyk: Slovenský a český
Formát: MS Word 97 a novší (doc., docx.) veľkosť strany A4
Číslovanie strán: Nie
Riadkovanie: Jednoduché (1,0)
Písmo: Arial
Nastavenie strany (okraje): Hore, dole, vpravo, vľavo 2,5 cm
Tabuľky a obrázky: V texte – zarovnanie na stred
Popis tabuliek a obrázkov: Tabuľky – uvádzať nad; Obrázky – uvádzať pod, Písmo - Normálne, veľkosť 10, zdroj uviesť kurzívami pod (rok, autor)
Štruktúra príspevku
Názov: Všetky písmená veľké, rez písma tučným, veľkosť 13, zarovnanie na stred
Mená autorov: Všetky písmená veľké, rez písma tučným, veľkosť 11, zarovnanie na stred (bez titulov)
Pracoviská autorov: Písmo normálne, veľkosť písma 11, zarovnanie na stred, (Univerzita, fakulta, pracovisko – katedra, ústav)
Abstrakt: Písmo normálne, veľkosť písma 11 – charakteristika príspevku s údajmi o jeho obsahu, zameraniu, použitých metódach a výsledkoch, zarovnanie do bloku (150-200 slov)
Kľúčové slová: Kurzíva, veľkosť písma 11 (3-6 kľúčových slov),  zarovnanie do bloku
Text vedeckého príspevku: ÚVOD, PROBLÉM, CIEĽ, METODIKA, VÝSLEDKY, ZÁVERY, BIBLIOGRAFICKÉ ODKAZY, veľkosť písma 11, zarovnanie do bloku
Text teoretického príspevku: ÚVOD, PROBLEMATIKA, ZÁVER, veľkosť písma 11, zarovnanie do bloku
Bibliografické odkazy: Podľa normy STN ISO 690:2012, veľkosť písma 11, zarovnanie do bloku
Kontaktné údaje autorov: Normálne, veľkosť písma 11, zarovnanie vľavo (Mená a priezviská aj s titulmi, názov univerzity, fakulty, pracoviska a poštové adresy, emailové kontakty)

Vzor publikovania sa nachádza v šablóne (odporúčame príspevok vložiť priamo do šablóny). Autor je zodpovedný za vedeckú presnosť, originalitu a formálnu úpravu a vhodnosť príspevku. Ak predložený príspevok už bol publikovaný v inom časopise, resp. v zborníku, nemôže byť prijatý. Zostavovatelia si vyhradzujú právo posúdiť kvalitu a tematickú vhodnosť príspevkov pre publikovanie v pripravovanom zborníku. Redakčná rada môže v prípade potreby formálne poopraviť prijaté príspevky. Informácie pre prípravu príspevkov sú uvedené na stránke http://ktv.tuke.sk/index.php/novinky/zbornik-2017/ v sekcii "Pokyny pre autorov"

Autor je povinný si zabezpečiť recenziu príspevku recenzentom, ktorý nemá rovnaké pracovisko ako autor a má minimálnu vedeckú hodnosť PhD.

Recenzný posudok k článku je potrebné vyplniť, vytlačiť, podpísať a zaslať v elektronickej podobe spolu s článkom. Formulár recenzného posudku nájdete na stránke:

http://ktv.tuke.sk/index.php/novinky/zbornik-2017/ v sekcii "Na stiahnutie"

Kontaktné údaje kancelárie organizačného tímu:

Technická univerzita v Košiciach, Katedra telesnej výchovy, Vysokoškolská  4, 042 00 Košice, Slovenská republika, Mgr. Jana Hlaváčová, Tel.: 055 602 4228, E-mail: ktv@tuke.sk

Termín podania prihlášky: 28.2.2017
Termín zaslania príspevku: 31.3.2017
Predpokladaný termín vydania zborníka: 30.5.2017

Kontaktné údaje kancelárie organizačného tímu:

Technická univerzita v Košiciach

Katedra telesnej výchovy