Informácie

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Športové leto s TUKE 2020

Aj napriek neľahkej situácii veríme, že už bude možné realizovať v júli športové aktivity pre deti, a preto začíname pre Vaše ratolesti vo veku 8-14 rokov organizovať v poradí už 5. ročník športového tábora "Športové leto s TUKE 2020". Opäť plánujeme zrealizovať tábor v dvoch termínoch - v mesiaci júl.
Deti si počas jedného týždňa vyskúšajú jazdu na vodných lyžiach, jazdu na rafte a na kanoe a na kajaku, zažijú ukážky jazdy na paddleboarde a jazdenia na vode s plachtou, streľbu zo vzduchovky, jazdu na koni, súťaž cyklistických zručností, zažijú celodenný výlet s opekačkou, množstvo indoorových športových aktivít, súťaž pohybových zručností a počas týždňa najazdia takmer stovku kilometrov na bicykli. Našou výhodou tiež je, že v prípade nepriaznivého počasia využívame naše kryté športové objekty a zároveň sú všetky pohybové aktivity pod vedením kvalifikovaných telovýchovných pedagógov a trénerov z Katedry telesnej výchovy TUKE. Počas konania tábora denne aktualizujeme fotogalériu, kde máte možnosť sledovať, čo zaujímavé Vaše ratolesti robili (galériu nájdete nižšie).
Každé dieťa obdrží na začiatku tábora tričko a športovú fľašu a na konci medailu, pamätný certifikát, sladkú odmenu a tí najšikovnejší ešte extra cenu.


V najbližšom období bude spustené elektronické prihlasovanie, ktoré bude zverejnené na tejto stránke spolu so všetkými potrebnými informáciami. Po naplnení oboch termínov budú všetkým zaregistrovaným emailom zaslané prihlášky, ktoré bude potrebné vypísať a fyzicky doručiť k nám na Katedru telesnej výchovy. V prihláškach budú aj konkrétne informácie týkajúce sa platby za športový tábor (platby budú realizované až keď bude definitívne jasné, že situácia dovoľuje realizovať tento športový tábor.
Ubezpečujeme rodičov, že počas konania tábora budú dodržanie všetky opatrenia súvisiace so zabezpečením potrebných hygienických a infektologických opatrení súvisiacich s aktuálnou epidemiologickou situáciou!
V prípade, že aktuálna situácia nebude umožňovať realizovať tento tábor, bude zrušený.


Termíny: 6.7.-10.7.2020 a 13.7.-17.7.2020
Orientačný časový harmonogram Športového leta 2020 ČASOVÝ HARMONOGRAM
Prihlasovanie na Športové leto 2020 PRIHLASOVANIE
Obsadenosť Športového leto 2020
►1. Týždeň: 20/20 (obsadený - je možné prihlásiť dieťa ako náhradníka)
►2. Týždeň: 20/20 (obsadený - je možné prihlásiť dieťa ako náhradníka)
Ceny: 109,-Eur/týždeň, 210,-Eur/2 týždne (v cene je účastnícke tričko a fľaša, strava - obed a olovrant, vstupné, cestovné, poplatky za športoviská, účastnícky certifikát, medila, sladká odmena)
Inštruktori: Ľuboš Vojtaško, Daniel Vasilišin, Kristína Horizralová, Matej Timkovič
Kontakt: lubos.vojtasko@tuke.sk, +421 907 178 531, ktv.tuke.sk

 

Galéria zo Športového leta    
Športové leto s TUKE 2020 1. Týždeň 2. Týždeň
Športové leto s TUKE 2019 1. Týždeň 2. Týždeň
Športové leto s TUKE 2018 1. Týždeň 2. Týždeň
Športové leto s TUKE 2017 1. Týždeň 2. Týždeň
Športové leto s TUKE 2016 1. Týždeň 2. Týždeň