Oddelenie

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data
Back to news

Zimná TUKE Cyklovýzva 2022Predĺžené trvanie Cyklovýzvy až do 31.1.2023 vzhľadom na aktuálne extrémne podmienky na prístupových trasách!

Úlohou je v termíne konania cyklovýzvy 5.12.-31.1.2023 zdolať na bicykli trasu od Hlavnej budovy TUKE na Chatu Lajoška na Prednej holici ľubovoľnou trasou a zaznamenať svoju trasu prostredníctvom aplikácie Strava.
Podmienkou je:
*Nahranie minimálne dvoch fotografií k aktivite v aplikácii Strava - Z miesta štartu - hlavná budova TUKE a pri chate Lajoška - na ktorých bude účastník cyklovýzvy aj s bicyklom/elektrobicyklom
*V názve aktivity uviesť TUKE CYKLOVÝZVA 2022
*Účastník zasiela odkaz na vykonanú aktivitu z aplikácie Strava prostredníctvom elektronického formulára: >>Formulár do 31.1.2023
Zoznam odoslaných aktivít - zoznam úspešných účastníkov nájdete tu: >>Priebežné výsledky<<

Prvých 20 účastníkov, ktorí splnia cyklovýzvu v stanovenom termíne získa účastnícku medailu. Pri určovaní poradia účastníkov sa berie do úvahy čas zaslania aktivity prostredníctvom formulára (nie čas vykonania aktivity/aktivít).
Garantovanú účastnícku medailu získa taktiež účastník súťaže s najrýchlejším časom (berie sa do úvahy čas zdolania úseku od hlavnej budovy TUKE po chatu Lajoška - Elapsed time); a zároveň účastník súťaže, ktorý zaeviduje najdlhšiu aktivitu (najviac km v celej vykonanej aktivite).

Všetky aktivity odoslané súťažiacimi musia byť nastavené v aplikácii Strava ako verejné minimálne do ukončenia výzvy, t.j. do 31.1.2023. Účastnícke medaile si budete môcť vyzdvihnúť osobne na OAŠ TUKE na Vysokoškelskej 4 v budove Stavebnej fakulty TUKE od 11.1.2023 (prízemie, č. dverí 20).
Úspešní účastníci si už od dnes 12.12. môžu prevziať účastnícke medaile!

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte organizátorov z OAŠ TUKE: ktv.tuke@gmail.com
Organizátor: Mgr. Ľuboš Vojtaško, PhD.