Oddelenie

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Jarná fotosúťaž s OAŠ TUKE

Display portlet menu
Back to news

Jarná fotosúťaž s OAŠ TUKE

Sport Events

Oddelenie akademického športu TUKE
Športuj - Fotografuj - Vyhraj s OAŠ TUKEVíťazné fotografie z Jarnej fotosúťaže >>SÚŤAŽNÁ FOTOGALÉRIA LS 2021/2022

1. Yelzaveta Ploskonos, počet hlasov 25 >>Fotografia
2. Timotej Sobota, počet hlasov 16 >>Fotografia
3. Tamara Kobyľanová, počet hlasov 14 >>Fotografia
4. Lukáš Božoň, počet hlasov 9 >>Fotografia

Výhercom gratulujeme a inštrukcie k prevzatiu odmien budú zaslané na ich študentské emailové adresy v priebehu mája.Si študent, alebo zamestnanec TUKE? Pripoj sa do zdieľanej fotogalérie >>SÚŤAŽNÁ FOTOGALÉRIA a nahraj svoje zaujímavé fotky zo svojich športových/turistických, či iných pohybových aktivít a vyhraj s OAŠ TUKE! Vítané sú nielen zaujímavé krajinné fotografie, ale i akčné fotografie pri rôznych outdoorových aktivitách.
Nahrávať fotky do galérie môžeš jednoducho z telefónu, alebo z PC, či tabletu.


Hodnotenie prebieha priamo v galérii FotkyGoogle označením fotografie, ktorá sa Vám páči srdiečkom ("Páči sa mi to" - pri zobrazení konkrétnej fotografie v pravom dolnom rohu fotografie).

ŠTYRI NAJLEPŠIE FOTOGRAFIE - Víťaznými fotografiami sa stanú ŠTYRI FOTOGRAFIE, ktoré budú mať 9.5.2022 o 12:00 najvyšší počet hlasov (Srdiečok - Páči sa mi to). Do galérie môžete nahrať najviac 10 súťažných fotografií (ak účastník nahrá viac fotografií bude vylúčený zo súťaže). Ľubovoľný počet fotografií môžete označiť, že sa vám páči. Hodnotiť fotografie môžu všetci, ktorí sú do galérie pripojení. Fotografie však musia byť vytvorené (nestačí, že sú nahrané v termíne) v termíne 28.2.2022 - 9.5.2022. Pri informácii o fotografii v galérii musí byť jasne uvedené akým zariadením bola vytvorená. Ak jeden autor získa najvyšší počet hlasov u viacerých svojich fotografií, ceny sa posúvajú ďalším autorom s najvyšším počtom hlasov (autor bude ohodnotený len jednou cenou - môže byť ohodnotený len za jednu ocenenú fotografiu). Organizátori súťaže vylúčia zo súťaže fotografie, ktoré nespĺňajú súťažné pravidlá, fotografie s nevhodným obsahom, či iným spôsobom nevhodné fotografie.
Ceny - Najlepšia fotografia: Nákupné poukážky v hodnote 50,-Eur, Ďalšie tri fotografie: Reklamné tričko.

EXTRA KATEGÓRIA - Športujem a propagujem TUKE. Autor najlepšej fotografie, na ktorej bude navyše prezentovaný aj symbol univerzity - TUKE, či, niektorej z fakúlt bude odmenený extra cenou (foto s logom, symbolom univerzity, alebo fakulty na tričku, šiltovke, mikine...). Víťaznú fotografiu v tejto kategórii vyberie kolektív OAŠ TUKE.
Cena: Reklamné tričko

Súťaž prebieha od 28.2.2022 do 9.5.2022 do 12:00. Autor fotografie, ktorá získa najviac hlasov obdrží nákupné poukážky v hodnote 50Eur. Autori troch ďalších najlepších fotografií a víťaz extra kategórie získajú od Oddelenia akademického športu TUKE reklamné tričká. Ceny si budú môcť vyzdvihnúť osobne po 10.5.2022 na OAŠ TUKE na Vysokoškolskej 4 (budova Stavebnej fakulty).
Ak nebude možné identifikovať niektorého z víťazov na základe jeho mena uvedeného v galérii, bude vyzvaný komentárom ku ocenenej fotografii na zaslanie TUKE emailovej adresy. Ak tak nespraví do 13.5., nebude možné mu odovzdať cenu a tá sa posunie ďalšiemu súťažiacemu. Ak pri ukončení súťaže budú mať viaceré fotografie rovnaký počet hlasov, o víťaznej fotografii rozhodne kolektív OAŠ TUKE. V prípade podozrenia, že jeden účastník sa pripája do galérie pomocou viacerých účastníckych kont, bude zo súťaže vylúčený.


Víťazné fotografie z Jesennej fotosúťaže >>SÚŤAŽNÁ FOTOGALÉRIA ZS 2021/2022

1. Jerguš Ján Fajčík, počet hlasov 22
2. Matúš Kanca, počet hlasov 19
3. Jakub Marcin, počet hlasov 17
4. Katarína Čákyová, Extra kategória


Organizátor súťaže Mgr. Ľuboš Vojtaško, PhD., OAŠ TUKE, lubos.vojtasko@tuke.sk